KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Akvarell 16003083
nr 1600 3083
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Motiv från Grekland. Signerad Lassen. Akvarell, bildmått: 18,5x30,5 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:52:48
21/2 23:24:51
300 kr
26/2 17:34:56